Accessibility Tools

Tenders & Quotations

TITLE PUBLISHED DATE TOTAL HITS

NOTIS KEPUTUSAN TENDER SARANG BURUNG JABATAN KASTAM DIRAJA MALAYSIA LTA KUALA LUMPUR BIL. 1/2026

06 March 2026 298 hit(s)

KEPUTUSAN TAWARAN SEBUT HARGA BARANG (BERAS) LUCUT HAK JABATAN KASTAM DIRAJA MALAYSIA NEGERI PERAK BIL. 1 / 2026

02 March 2026 296 hit(s)

NOTIS KEPUTUSAN TAWARAN SEBUT HARGA KENDERAAN (SKRAP) LUCUT HAK JKDM PAHANG (KUANTAN) BIL. 1/2026

10 February 2026 966 hit(s)

NOTIS KEPUTUSAN TAWARAN SEBUT HARGA PELUPUSAN BARANG LUCUTHAK KASTAM SELANGOR BIL.1/2026 HINGGA BIL.9/2026

06 February 2026 877 hit(s)

IKLAN PENGAMBILAN PERSONEL SHORT-TERM EMPLOYMENT PROGRAM (MYSTEP) DI JKDM TAHUN 2026

22 January 2026 4883 hit(s)

IKLAN PENGAMBILAN BAGI JAWATAN KONTRAK UNTUK PERKHIDMATAN (CONTRACT FOR SERVICE) DI JABATAN KASTAM DIRAJA MALAYSIA TAHUN 2026

14 January 2026 7082 hit(s)

NOTIS KEPUTUSAN TAWARAN SEBUT HARGA PELUPUSAN BARANG LUCUTHAK KASTAM DIRAJA MALAYSIA SELANGOR BIL. 56 / 2025 HINGGA BIL. 64 / 2025

14 January 2026 3679 hit(s)

NOTIS KEPUTUSAN TAWARAN SEBUT HARGA BARANG LUCUT HAK (KENDERAAN) JABATAN KASTAM DIRAJA MALAYSIA KUALA LUMPUR BIL. 5/2025

18 December 2025 3672 hit(s)

NOTIS KEPUTUSAN TAWARAN SEBUT HARGA KENDERAAN LUCUTHAK JABATAN KASTAM DIRAJA MALAYSIA NEGERI PERAK BIL. 3/2025

16 December 2025 3219 hit(s)

NOTIS KEPUTUSAN TAWARAN TENDER BERSEPADU KENDERAAN LUCUT HAK JABATAN KASTAM DIRAJA MALAYSIA BIL.3/2025

05 December 2025 4528 hit(s)

NOTIS KEPUTUSAN TAWARAN SEBUT HARGA PELUPUSAN BARANG LUCUT HAK JABATAN KASTAM DIRAJA MALAYSIA NEGERI MELAKA BIL.4/2025, BIL.5/2025 DAN BIL.6/2025

04 December 2025 3016 hit(s)

NOTIS KEPUTUSAN TAWARAN SEBUT HARGA PELUPUSAN BARANG LUCUTHAK KASTAM DIRAJA MALAYSIA SELANGOR BIL. 48/2025 HINGGA BIL. 55/2025

02 December 2025 2878 hit(s)

Border Movement Control

01 December 2025 2755 hit(s)

NOTIS KEPUTUSAN SEBUT HARGA LUCUT HAK (BERAS) JABATAN KASTAM DIRAJA MALAYSIA LTA KUALA LUMPUR BIL.5/2025

21 November 2025 2726 hit(s)

NOTIS KEPUTUSAN SEBUT HARGA LUCUT HAK (TEMBAKAU) JABATAN KASTAM DIRAJA MALAYSIA LTA KUALA LUMPUR BIL.4/2025

21 November 2025 2678 hit(s)

NOTIS KEPUTUSAN TAWARAN SEBUT HARGA PELUPUSAN BARANG LUCUTHAK KASTAM DIRAJA MALAYSIA NEGERI SELANGOR BIL. 41/2025 HINGGA BIL. 47/2025

17 November 2025 2593 hit(s)

NOTIS KEPUTUSAN TAWARAN SEBUT HARGA PELUPUSAN BARANG LUCUTHAK KASTAM DIRAJA MALAYSIA SELANGOR BIL. 33/2025 HINGGA BIL. 40/2025

31 October 2025 2521 hit(s)

NOTIS KEPUTUSAN SEBUT HARGA JABATAN KASTAM DIRAJA MALAYSIA STESEN KUCHING, SARAWAK BIL. KE.YB 2/2025

29 October 2025 2610 hit(s)

NOTIS KEPUTUSAN TAWARAN SEBUT HARGA PELUPUSAN BARANG LUCUTHAK KASTAM DIRAJA MALAYSIA SELANGOR BIL. 31/2025 DAN BIL. 32/2025

09 October 2025 2546 hit(s)

KEPUTUSAN TENDER REQUEST FOR PROPOSAL BAGI 2.6 BILLION PEMBEKALAN TEKNOLOGI PENANDAAN, PERKHIDMATAN PEMBANGUNAN SISTEM DAN PEMBEKALAN PERKAKASAN SECARA KOMPREHENSIF BAGI PRODUK ROKOK DAN MINUMAN KERAS KEPADA JKDM UNTUK TEMPOH 5 TAHUN

29 September 2025 2769 hit(s)
Results 1 - 20 of 138